Hakkımızda

Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve klinikle karşılaşacaksınız! Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız…

Dermaexperts’ın adı üstünde ‘gerçek’ uzmanlar tarafından dünya standartlarında hizmet veren bir Sağlık Grubuyuz. Cilt ve allerjik hastalıkların tedavisinden, kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezimizdeki uygulamalarıyla, yaşamınıza değer katmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Bilgilendirme

Dermaexperts, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alınır. Uygulanan tedavinin ya da işleminin ölçüsü ne olursa olsun, herkese (laboratuvar sonuçları ile birlikte) detaylı olarak bilgi verilir ve çözümü yine kapsamlı anlatılır.

Teknolojik Üstünlük

Günümüzün dermatolojik ve allerjik standartlarında şüphesiz ki teknolojinin ve uygulanan yeni yöntemlerin önemli bir yeri bulunmakta. Dermaexperts, tam donanımlı altyapısını sürekli geliştirirken, dünya ile eşzamanlı olarak en gelişmiş teknolojileri kullanır ve yöntemleri uygular.

Kliniğimizde ve diğer merkezlerimizde kullanılan tam donanımlı laboratuvar ve test ve laboratuvar cihazları, FDA onaylı birçok teknolojik altyapı, dünyanın önemli sağlık ve estetik merkezleriyle aynı anda ve Bursa’da ilk kez Dermaexperts bünyesinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Mükemmeli Arayan Bilimsel Yaklaşım

Dermaexperts, bırakın Türkiye’yi dünyada benzeri olmayan; yenilikçi, bilimsel ve modern bir ihtisas kliniği olarak kuruldu ve uzman kadromuz ile birlikte birçok başarıya imza attı ve attıyor. Başta Dr. Ümmühan Şeker tarafından bugüne kadar tedavi edilen sayısız hastaları iyilştiriken, mükemmel sonuçlara ulaşıldı.

Rahatlığın Güler Yüzü

Dermaexperts, farklılığının bir uzantısı olarak tüm hastalarının kendisini iyi ve özel hissetmesini sağlar. Kliniğimizin kapısından girdiğiniz andan itibaren emin olun o rahatlığı hissedeceksiniz. Standardı daima yüksek olan, maksimum konforlu hasta kabul salonu, lazer epilasyon üniteleri, muayenehaneler, genel dekorasyon ve donanımlarıyla kişisel mutluluğunuz için planlanmıştır.

Dermaexperts ayrıcalıklı tedavi ve bakımın keyfini sürün!